Сьогодні, у День знань тисячі школярів повернулись до навчання

1 вересня в Україні традиційно відзначають як День знань та офіційний початок нового навчального року. Про це повідомляє ZN.UA.

Це свято було запроваджене 1 вересня 1984 року Верховною Радою СРСР, та його досі святкують у більшості країн пострадянського простору. В нашій країні є багаторічні традиції святкування Дня Знань, але цього року від них можуть відмовитися з міркувань безпеки.

В Україні в більшості шкіл 1 вересня проводять ранкові святкові лінійки, на яких вчителі та учні вперше зустрічаються після літніх канікул.

Особливе значення це свято має для першокласників, для яких цей день є початком нового життєвого етапу, і для випускників, які чують «перший дзвоник» востаннє.

Традиційно святкові лінійки проводять у шкільному дворі, де слухають промови керівництва школи, часто також представників місцевої влади, та виступи майбутніх першокласників. Традиційно під час лінійки звучить той самий «перший дзвоник», який і починає навчальний рік.

Після цього школярі ідуть у свої класи, де класні керівники проводять для них перший урок, який найчастіше присвячений обговоренню важливих тем.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: