В одному з парків Дніпра триває капітальний ремонт

Продовжують реконструювати. У Дніпрі, попри воєнний стан, в паркових зонах тривають оновлювальні роботи. Робочі запевняють, вже за кілька місяців один з парків міста зміниться до невпізнаваності. Що вже зроблено та які зміни чекають на містян?

Про це повідомляє канал Дніпро ТВ.

Поміж сосен та берізок майже без перерви працює техніка. Робочі намагаються якнайшвидше закінчити реконструкцію одного з парків Дніпра. Мешканці цього району змінам радіють.

Ірина Кисельова, дніпрянка: “Сменился он в основном вот только за последнее время, нам сделали очень хорошо. У нас тут белки, у нас тут голуби. у нас тут сосны какие. Мы тут гуляем очень часто. Нам тут так нравится, и мы очень ради, что нам сделают такой хороший парк. Мы очень часто тут гуляем, мы живем тут”.

За словами Валерія Скляра, заступника директора комунального підприємства «Міська інфраструктура», ремонтні роботи тривають з максимальною швидкістю. Вже реконструйовано 70% території парку.

Валерій Скляр, заступник директора комунального підприємства «Міська інфраструктура» Дніпровської міскради: “Спочатку нам вдалося закінчити 3 чергу реконструкції парку, вона поруч з нами. Там відновлені повністю майданчики, алеї, встановлені лавки, вироблене озеленення. І та частина парку, де похований Писаржевський, де його могила, вона повністю вироблена в стилі такому, який був передбачено”.

Майже вся територія переважно засаджена деревами. Підрядники роблять все можливе, аби не нашкодити природі. Тож вирішили звузити доріжки. Крім того, встановлять лавки та новий дитячий майданчик. Подбають про яскраве освітлення, аби місцеві змогли безпечно гуляти навіть в темну пору доби.

Андрій Гаркавенко, виконроб будівельного майданчика: “Коли ми зайшли на реконструкцію цього парку, даної частини, це в сосинках, то тут уже, звісно, з радянських часів не було ні опори освітлення, нічого. І люди, які виконували трафік, їм, звісно, не вистачало освітлення. На даний час по всій алеї проводиться укладання мереж освітлення, заложенні фундаменти під опори освітлення, зложені кабельні трубопроводи для поливу”.

Повне завершення реконструкції міні-лісопарку планується вже за три місяці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: