В Одесі попередили безпідставні витрати з бюджету на майже 51,8 млн грн

За втручання одеських прокурорів розірвано договір про закупівлю робіт за бюджетні кошти на суму майже 51,8 млн грн, який був укладений з порушенням процедури закупівлі. Про це повідомляє 49000 з посиланням на Одеську обласну прокуратуру.

Так, у червні 2021 року між Управлінням капітального будівництва Одеської міськради та підприємством, за результатами відкритих торгів,  укладено договір на закупівлю робіт з “Капітального ремонту елементів благоустрою скверу, розташованого в межах просп. Шевченка та просп. Гагаріна у м. Одесі”.

У порушення вимог ч. 1 ст. 48 Бюджетного кодексу України, Положень пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 № 710 “Про ефективне використання державних коштів” замовником проведено закупівлю без обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення та очікуваної вартості предмета закупівлі.

Крім того, дія договору продовжувалась без визначення джерела фінансування, без бюджетних асигнувань, та фактично без мети реального настання наслідків.

У зв’язку із зазначеним прокурорами повідомлено Управління капітального будівництва Одеської міської ради про порушення процедури закупівлі з метою вжиття відповідних заходів, направлених на реальний захист та поновлення інтересів держави.

За реагування прокуратури сторонами усунуто порушення шляхом розірвання вищезазначеного договору.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що на Одещині працівниця суду за хабар обіцяла вплинути на суддю.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: