В міськраді Дніпра пояснили, чому не приймають на баланс укриття Фонду держмайна

У Дніпрі продовжується масштабна робота по перевірці тимчасових укриттів, де містяни можуть безпечно перечекати тривогу. Наразі у місті на обліку знаходиться 304 захисних споруди та 137 найпростіших укриттів. У комунальній власності перебувають 33 споруди і 60 найпростіших укриттів. Починаючи з минулого року, у них проводять ремонти і продовжують покращувати їхній стан. Водночас є низка укриттів, які перебувають на балансі Фонду держмайна, але вони знаходяться у вкрай незадовільному стані, і не можуть бути безпечним прихистком для людей. Тому місто і не приймає їх на баланс.

«Є законодавча база, а саме – Кодекс України цивільного захисту та Постанова Кабінету Міністрів України №138, яка регламентує утримання захисних споруд цивільного захисту. Саме утримання споруд покладається на баланс утримувача. Фонд держмайна намагається передати на баланс міста 44 захисні споруди. Проте вони не відповідають нормам і не придатні до укриття громадян.

На сьогоднішній день місто готове прийняти тільки дві захисні споруди. Це пов’язано з тим, що колишнє підприємство відмовилось від частки своєї території, і ця територія переходить на баланс міста. Там буде розташовуватись в майбутньому паркова зона, і в цій парковій зоні знаходяться ці два укриття. Тому місто не заперечує прийняття їх на баланс, але вони також в занедбаному стані, і зараз вирішується питання щодо передачі цих захисних споруд. Підготовлено пакет документів щодо цього питання», – сказав заступник директора департаменту громадського порядку і цивільного захисту Дніпровської міської ради Дмитро Редька.

Він додав, що пріоритетом міської ради є облаштування укриттів в закладах освіти і позашкільного виховання дітей.

Джерело «Наше Місто» та ДніпротВ.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: