В Днепре будет открыта уникальная библиотека имени Джона Маккейна: видео

В Днепр приехала уникальная библиотека – подарок украинской диаспоры города Рочестер и Украинской православной церкви в Соединенных Штатах Америки. Названа она в память выдающегося американского политика и большого друга Украины Джона Маккейна, который не так давно ушел из жизни.

По словам городского головы Бориса Филатова, библиотечный фонд – это тысячи редких и чрезвычайно ценных экземпляров, в том числе и аутентичные экземпляры букинистической литературы. Изданы они в Германии, Бразилии, Аргентине, США и Канаде. Их еще не видела Украина.

Речь идет о подшивках прессы, рассказывающих об исторических событиях в Украине. Есть издания, печатались до и после революции прошлого века, сборники воспоминаний очевидцев, редкие фотографии, пластинки, рукописи, расшифрованные записи радиопередач и даже продуктовые книги украинцев, которые находились в лагерях для перемещенных лиц. А еще – экземпляры, которые рассказывают историю Украинской повстанческой армии, написал Борис Филатов на своей странице в Facebook.

В помещении, где будет расположена библиотека, сейчас проводится ремонт. Открытие будет на День города.

Роби свою справу, хай там що про тебе кажуть за спиною.Роби свою справу, навіть коли довкола суцільні істерики.Роби свою справу, поки решта зайняті прогнозуванням реваншу.Роби свою справу, хоч би з чим тобі довелося зіткнутися….Вона приїхала. Наша майбутня унікальна бібліотека імені Джона Маккейна вже у Дніпрі! Це – подарунок від української діаспори міста Рочестер та Української православної церкви у Сполучених Штатах Америки.Щоб утілити цей проект, нам довелося завоювати неабияку довіру. Тепер він на фінішній прямій. Бібліотечний фонд – це тисячі рідкісних і надзвичайно цінних екземплярів, зокрема й автентичні примірники букіністичної літератури. Видавництва Німеччині, Бразилії, Аргентині, США та Канаді. Україна їх ще не бачила. Ідеться про підшивки преси, що розповідають про історичні події в Україні. Є видання, котрі друкувалися до і після революції минулого століття, збірки спогадів очевидців, рідкісні світлини, платівки, рукописи, розшифровані записи радіопередач та навіть продуктові книжки українців, які перебували в таборах для переміщених осіб. А ще – екземпляри, що переповідають історію Української повстанської армії.Зовсім скоро ми закінчимо ремонт у приміщенні, де буде розташована бібліотека імені Джона Маккейна. Відкриття, на яке чекаємо і наших американських друзів, буде на День міста. Запрошую всіх….Роби свою справу. Крапка.

Опубліковано Borys Filatov Пʼятниця, 19 квітня 2019 р.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: