Український бізнесмен працював на російський ВПК навіть після початку великої війни: має родичів у владі

Український бізнесмен Григорій Дашутін продовжував постачати російський ВПК продукцію своїх підприємств навіть після початку повномасштабної війни. Бізнесмен має впливових членів сім’ї у владі, а сам він був народним депутатом від Партії регіонів.

Ще кілька тижнів тому ДБР затримала екснардепа від Партії регіонів, бізнесмена Григорія Дашутіна за постачання товарів російським військовим компаніям. 95% продукції, що виробляється в Україні, відправляли агресору. Дашутін входив до складу фракцій Соцпартії, ПППУ, «Воля народу», «Трудова Україна». Декілька років тому займатися публічною політикою він припинив. Натомість продовжив підтримувати Росію своєю продукцією. При цьому й від влади Дашутін далеко не втік.

Через свою дочку він пов’язаний із високопосадовцем уряду. При цьому сам чиновник користується його нерухомістю на десятки мільйонів гривень.

Український бізнесмен працював на російський ВПК навіть після початку великої війни: має родичів у владі
Український бізнесмен працював на російський ВПК навіть після початку великої війни: має родичів у владі

Правоохоронці встановили, що промислово-інноваційна група компаній сім’ї колишнього народного депутата Дашутіна з 2014 року постачала держпідприємства РФ високоефективними вузлами, агрегатами, деталями пневматичного обладнання. Компресори та компресорні установки є комплектувальними частинами, що використовуються у складі бойових залізничних ракетних комплексів 15П961 «Молодець», що знаходяться на бойовому чергуванні у складі ракетних військ стратегічного призначення Російської Федерації. Крім того, використовуються у складі спеціальних броньованих поїздів, призначених для ведення інженерної розвідки залізничних маршрутів, розмінування, бойової охорони та супроводу військових ешелонів РФ.

Під час обшуків у Дашутіна та членів його корпорації знайдено літературу про «велич» РФ, паспорти Росії.

За матеріалами OBOZREVATEL.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: