Українцям можуть не зарахувати оплату газу: у “Нафтогазі” розповіли, в якому разі і що робити

Українці при оплаті рахунку за газ помилково не вказують номер особового рахунку або помиляються у цифрі. У такому разі оплата не зараховується навіть після переказу коштів.

Про це йдеться у повідомленні “Нафтогазу” у Facebook. “Досить написати заяву у довільній формі на повернення переплати, зробити чітке фото чека з помилковою оплатою та передати їх одним із зручних для вас способів: у Facebook Messenger, на електронну пошту [email protected], поштою за адресою: 25009, м. Кропивницький , одержувач ТОВ ГК “Нафтогаз України”, – зазначають у компанії.

Незабаром доведеться платити три платіжки за газ

В Україні деякі облгази вимагають від мешканців багатоквартирних будинків підписувати договір на технічне обслуговування внутрішньобудинкової газової системи (третя платіжка). За законом, дійсно за таке обслуговування українці повинні платити додатково. Але типовий договір та граничні розміри плати досі не визначені, тож вимагати підписання договору незаконно.

Крім того, поступово втратили чинність нормативно-правові акти, які зобов’язують облгази безоплатно здійснювати техобслуговування у житлових будинках їх абонентів на періодичній основі. Законодавство надало право власнику обирати організацію, яка виключно на договірних умовах та на платній основі здійснюватиме роботи з техогляду внутрішньобудинкової системи.

За матеріалами OBOZ.UA.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: