Українців дурять на перевірці лічильників: шахраї видають себе за комунальні служби

В Україні відновили перевірку лічильників, цим уже встигли скористатися шахраї. Вони від імені «Київтеплоенерго» пропонують свої послуги, хоч не мають права це робити.

Про це повідомляє пресслужба «Київтеплоенерго». Підприємство наголосило, що не має відношення до оголошень, які з’являються на дошках оголошень. Також вони закликають уважно перевіряти сертифікати комерційних структур, які пропонують свої послуги.

Звертатися можна до тих підприємств, які є у спеціальному переліку, опублікованому Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства. Відповідно до закону, проводити перевірку мають право лише ті підприємства, які мають сертифікат.

Шахраї, які від імені «Київтеплоенерго» розміщують оголошення, можуть отримати доступ не лише до лічильника, а й до житла того, хто запросить їх для проведення роботи. Також вони можуть виставити завищений рахунок за перевірку лічильника, заявити про необхідність дорогого ремонту.

Головне: будь-яке втручання у роботи приладів обліку тих, хто згідно із законом не має на це право, також може призвести до штрафів. Нагадаємо, якщо йдеться про лічильники на тепло, газ, гарячу воду, розмір штрафу може становити десятки тисяч гривень.

За матеріалами OBOZREVATEL.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: