Українці можуть збільшити свої пенсії на 11 тисяч гривень: як це зробити

Багато хто з українців прагне збільшити розмір своєї пенсії. Зробити це можна, взявши участь у приватному пенсійному фонді. Як повідомляє видання “Фокус”, недержавні пенсійні фонди пропонують українцям самостійно накопичувати собі другу пенсію. Подробиці читайте в матеріалі «Наше Місто».

Відкладаючи щомісяця по 1,5 тис. грн протягом 15 років, розмір майбутньої пенсії можна збільшити на 11 тис. грн.

«Пенсіонери на Заході, здобувши право на пенсію, починають подорожувати, жити повноцінним життям, це завдяки приватним пенсійним фондам», – каже голова інвесткомпанії «Універ» Тарас Козак.

Він упевнений, що до таких заходів варто вдатися тим, не може накопичувати ці кошти на старість в іншій формі.

«Більшість людей витрачають гроші на якісь часто не дуже потрібні речі, спонтанні покупки. Якщо кошти перераховувати в ПФ, вони там перебувають до отримання права на пенсію, інвестуються, зростає їхня купівельна спроможність», — зауважив Тарас Козак.

Варіанти очікуваного розміру пенсії

  • Якщо робити внески щомісячно у розмірі 1000 грн. 30 років, то накопичення на рахунку становитимуть 3,08 млн. грн. За умови, що НПФ щомісяця протягом 30 років платитиме учаснику пенсію, середній розмір такої пенсії становитиме 72,5 тис. грн.
  • Якщо робити внески щомісячно у розмірі 2000 грн. протягом 20 років, то накопичення на рахунку становитимуть 1,83 млн. грн. За умови, що НПФ щомісяця протягом 30 років платитиме учаснику пенсію, середній розмір такої пенсії становитиме 43,3 тис. грн.
  • Якщо робити внески щомісячно у розмірі 1500 грн. протягом 15 років, то накопичення на рахунку становитимуть 714 тис. грн. За умови, що НПФ щомісяця протягом 20 років платитиме учаснику пенсію, середній розмір такої пенсії становитиме 11,3 тис. грн.

Щоправда, якщо за цей час заощадження не з’їсть інфляція, а приватний пенсійний фонд не збанкрутує.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: