Угорщина погрожує заборонити імпорт усієї української сільгосппродукції

Якщо ЄС не продовжить заборону на імпорт деяких українських зернових продуктів, термін дії якої закінчується 15 вересня, Угорщина, щоб захистити внутрішній ринок, введе заборону на імпорт не тільки цих, але і всіх 24 продуктів, які імпортуються з України.

Про це заявив міністр сільського господарства Іштван Надь пише видання agrarszektor.hu.

«Попри те, що врожай кращий – в цьому році очікується майже рекордна кількість кукурудзи, продажі ускладнені через дешеву конкуренцію», — зазначив Надь.

За його словами, дешева українська сільгосппродукція, яку постачають безмитно, заполонила європейський ринок.

На тлі наслідків пандемії коронавірусу, посухи, «війни по сусідству» та її наслідків, енергетичної кризи, спричиненої санкціями, запровадженими Брюсселем, усе це в комплексі створює проблеми для виробників, зазначив Надь.

А тому, резюмував угорський міністр, уряд Угорщини «в разі потреби» з 16 вересня закриє кордон для агрокультур, що надходять з України.

«Якщо ЄС не продовжить заборону на імпорт деяких українських сільгосппродуктів, термін дії якої спливає 15 вересня, то Угорщина запровадить заборону на імпорт не тільки чотирьох культур (пшениця, кукурудза, ріпак і соняшник, — ред.), а й всіх 24 продуктів з метою захисту внутрішнього ринку», — сказав він.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: