Двоє незалежних членів Наглядової ради “Центренерго” одразу після призначення

Незалежні члени Наглядової Ради ПАТ “Центренерго” Євген Горкунов і Андрій Ткаченко написали заяви про звільнення за власним бажанням через чотири дні після призначення.

Це випливає з повідомлення ПАТ у системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, передає “Інтерфакс-Україна”.

Повноваження Горкунова і Ткаченка припинено з 27 серпня.

Загалом на посаді вони перебували 17 днів – із 10 серпня. Але заяви про звільнення написали 14 серпня.

Саме в цей день було оголошено про призначення нового керівника товариства – Андрія Чуркіна.

Крім того, 14 серпня Господарський суд м. Києва зупинив дії Фонду державного майна зі звільнення попереднього складу незалежних членів Наглядової ради Центренерго, кандидатури яких були погоджені міжнародними організаціями.

Дії посадових осіб ФДМ були оскаржені як незаконні одним із членів наглядової ради. Рішення суду опубліковано в реєстрі судових справ.

Нагадуємо:

Новий склад наглядової ради “Центренерго” було затверджено рішенням загальних зборів акціонерів ПАТ від 7 серпня 2023 року.

Незалежними членами було обрано Євгена Горкунова, Володимира Величка, Андрія Ткаченка, а також представників від держави – Андрія Готу та Віктора Буська.

При цьому вказувалося, що цей склад наглядової ради є перехідним – до відбору нових незалежних кандидатів із використанням найкращих практик корпоративного управління”.

14 серпня Наглядова рада “Центренерго” змінила керівника підприємства, призначивши Андрія Чуркіна в.о. генерального директора замість Віктора Спички, який очолював компанію менш як три місяці.

18 серпня у Фонді держмайна Чуркіна продовжували називати діючим генеральним директором “Центренерго”, не згадуючи про рішення суду від 14 серпня, яким рішення про його призначення було зупинене. Також у ФДМУ наголосили, що це менеджер із багаторічним досвідом роботи в енергетичній галузі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: