У Зеленского неприятные новости для глав ОГА: видео

В новом видеообращении к украинцам 6 мая президент Владимир Зеленский сообщил, что у него есть неприятные новости, но не для всех, а для некоторых глав ОГА.

Еще в середине апреля правительство перечислило деньги для надбавок медикам, что противостоят коронавирусу. Но в отдельных регионах есть случаи, когда эти деньги выплачены не были. Я понимаю, что это обращение могут смотреть дети, и к сожалению, не могу сказать всех слов, на которые заслужили эти отдельные чиновники, – заявил гарант. – Такое отношение к врачам недопустимо. Всем главам ОГА я поручаю в ближайшие дни полностью погасить задолженность перед врачами.

Зеленский заверил, что на следующей недели офис президента получит полную информацию по каждой больнице и сможет проверить, получили ли медицинские сотрудники зарплаты и надбавки. Он пообещал, что в тех регионах, где деньги врачам не выплатят вовремя, губернаторы потеряют, как минимум, зарплату, как максимум – должность.

Также Зеленский пообещал, что избирательное законодательство в преддверии местных выборов существенно не изменится. Отметил, что доволен темпами преодоления эпидемии в стране и поздравил украинцев с Днем пехоты.

Щодня кількість українців, які одужали від коронавірусу, стабільно зростає. Це додає оптимізму. Водночас ми не повинні розслаблятися, треба виходити з карантину дисципліновано та згідно з поетапним планом. А тепер – про ставлення до наших лікарів у окремих регіонах. Нагадую, що ще в середині квітня уряд переказав кошти для виплати надбавок медикам, які протидіють COVID-19. Проте в окремих областях ці кошти не було виплачено. Я розумію, що це звернення можуть дивитися діти, тож не можу сказати всіх слів, яких заслужили окремі чиновники на місцях. Шановні голови ОДА, доручаю якнайшвидше погасити заборгованість перед лікарями, інакше можете залишитися не тільки без заробітної плати, а й без посади. На наступному тижні ми отримаємо інформацію по кожній лікарні та кожному медичному працівнику щодо одержання зарплати та надбавок. Далі кілька слів про політику. Розуміючи свої мізерні шанси на місцевих виборах, деякі партії намагаються змінити законодавство і встановити надумані бар’єри для регіональних партій. Таким чином старі політики хочуть попри політичну волю мешканців області «пролізти» до місцевих органів влади. Фактично ж – позбавити невеликі партії та безпартійних громадян можливості змінювати свій регіон на краще. Я цього не допущу. Право бути обраним – це конституційне право кожного громадянина України. Тому ніяких 2/3, 5% чи інших «схем» не буде. Це позиція і моя, і партії «Слуга Народу».

Опубліковано Володимиром Зеленським Середа, 6 травня 2020 р.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: