Павичі-втікачі: з дніпровського медцентру втекли екзотичні птахи

Троє екзотичних птахів втекли з одного з медичних центрів Дніпра. Пропажу працівники закладу побачили напередодні і одразу кинулися на пошуки. З моменту зникнення пройшла доба. Поки що жодних відомостей про зниклих птахів не надходило. Медики звертаються до містян з проханням повернути пернатих, у разі виявлення, оскільки екзотичні птахи дуже важливі для роботи центру. Про це розповіли на телеканалі ДніпроТВ.

«Один з павичів перелетів через огорожу і сів на найвищу гілочку ось на цьому дереві».

Працівниця медичного центру Віра Касьянова демонструє паркан, через який втекли три екзотичних птаха.

Віра Касьянова, працівниця медцентру: «На жаль, вчора наші улюблені павичі, яких так особливо люблять наші особливо маленькі пацієнти, вони вилетіли зі своєї клітки».

Птахи, двоє темно-фіолетових і один білий, жили у великому вольєрі разом з декоративними голубами та фазанами. Пернаті у медцентрі знаходяться не просто так. Тварини є реабілітологами для маленьких пацієнтів закладу.

Наталя Кривенченко, дитячий психолог: «У нас дітки з особливостями. Дуже важливий контакт, багато страхів є у них, хвилювання. І за допомогою тваринних ми допомагаємо їм».

Зоокуточок існує в медцентрі 5 років. Щороку він поповнюється новими представниками.

Наталя Кривенченко, дитячий психолог: «У нас їх дуже багато. У нас там більше 15 птахів, 2 кози, два баранчики. Нам би ще поні».

Зараз у центрі благають по допомогу і завертаються до всіх небайдужих.

Віра Твердохліб, відвідувачка медцентру: «Дуже засмутилися, коли ми не знайшли павличика нашого улюбленого. Він так гарно розпускав хвіст. Був красавець».

Вагіф Рахманов, професор, директор медцентру: «Звичайно, для наших дітей це трагедія. Вони грали, вони там відволікалися. Сподіваємось, що хтось зловить і поверне нам наших тварин».

Кілька років тому інші птахи вже вилітали з кліток. Їх повернули небайдужі місцеві. Фахівці сподіваються, що цього разу станеться так само.
Якщо вам відома будь-яка інформація про місцезнаходження павичів, повідомляйте за адресою: Столєтова,17 або за номером: +38(066)8214635.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: