У селі Явкине російські окупанти двічі зазнали поразки – як під час наступу, так і під час втечі

Окупанти невтомно програють війну. Попри великі втрати та постійні невдачі, росіяни намагаються запевняти, що у них все йде за планом. Наша ж знімальна група вкотре має свідчення зворотнього. Нещодавно нам вдалось відвідати одне з селищ Миколаївщини – Явкине. Його історію – дивіться у сюжеті каналу Дніпро ТВ.

Явкине. Селище на Миколаївщині, яке відіграє дуже велику стратегічну роль для окупанта і нашого захисту. Транзитний шлях для форсування Баштанки та подальшого руху у напрямку Кривого Рогу.

Олександр Коврига, староста села Явкине: “Почався обстріл, люди почали, звісно, тікати, ховатись хто куди. Вийшло так, що в нас троє загиблих на той день і тринадцять поранених. Одразу почали везти по лікарням, куди було ближче. Які швидкі приїжджали, туди і везли”.

Мета обстрілів незрозуміла. Цілили просто у цивільних. Купа людей стояла біля генератору, за допомогою якого місцеві заряджали телефони. Також під обстріли потрапила інша цивільна інфраструктура – дитячий майданчик та молодіжний центр.

Олександр Коврига, староста села Явкине: “Ось розбите вікно, діра, таке товстеньке, і ось навпроти в стіні діра – це пробило і воно відлетіло в стіну”.

А на околицях селища стоїть місцевий артоб’єкт – спалена автівка окупантського війська. Вантажівка із серії «аналоговнєт» перевернулася через втрату керування. Інші росіяни кинули своїх на трасі й поїхали далі. КамАЗ на обочині побачила місцева ТрО. Окупанти не втримали оборону перевернутої автівки та у великій битві за КамАЗ – загинули. Залишки одного з окупантів лежали на узбіччі. А тепер залишились у явкинській землі назавжди.

Олександр Коврига, староста села Явкине: “Два дні підряд назад через цю дорогу верталися росіяни, тікали, коли в Баштанці їх розгромили. Ми всі сподівалися, що вони його заберуть назад. Він тут два дні буквально пролежав на дорозі, ніхто його не забирає. Не звикли до людей відноситься, як вони відносяться. Тут його похоронили. Сподіваємося, що, можливо, хтось його забере пізніше, не знаю”.

Наказ путіна берегти техніку і не щадити людей – тут не спрацював. Вони на нашій землі втратили все.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламные блоки позволяют нам оставаться независимыми СМИ, а вам – получать самые свежие новости под ними. Scroll down!

Присоединяйтесь также к 49000 в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
Главное за день
logo-bottom
© 2022, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: