У Самарському районі Дніпра провели толоку

Дніпро продовжує чепуритися до літнього сезону. В різних районах міста мешканці традиційно вийшли на толоки. Долучилися до акцій #Чистий_Дніпро та #Дніпро_квітучий і жителі Самарського району. Прибрали та озеленили територію, а також освіжили клумби та засипали ями на прилеглій дорозі. Про це повідомили на телеканалі ДніпроТВ.

Квітка за квіткою наповнюється клумба поблизу Самарської районної організації «Товариство червоного хреста України». Пані Марина разом із колегами вийшла на толоку, аби навести лад на подвір’ї свого закладу.

«До нас приходять багато людей. У нас центр допомоги, ми обслуговуємо переселенців Самарського та Індустріального районів. У нас вони отримують гуманітарну допомогу. Всі йдуть до нас. І хочеться для них зробити більш комфортним все», — пояснює голова Самарської районної організації «Товариство червоного хреста України».

Пофарбували клумби, покосили траву, висадили квіти, засипали ями на прилеглій дорозі.

Долучились до заходу й представники Лівобережної адміністрації. Вони надали допомогу як фізично, так і забезпечили ресурсами.

«В завезенні щебня, також лако-фарбувальних матеріалів, пензликів. І в самій організації цього суботника», — каже Олег Лохмаков, заступник голови Лівобережної адміністрації ДМР

Учасники прибирання кажуть, чистота міста починається з кожного з нас. Також вони закликають інших містян долучатися до толок.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: