Мер Кам’янського під час війни витрачає мільйони на пляжі та фонтани

У Кам’янському мільйони гривень з бюджету під час війни підуть на утримання фонтанів та пісок для пляжу. Тендери на закупівлю цих послуг виграла фірма, пов’язана з радником мера Андрієм Білоусовим Віталієм Чернявським, який зараз перебуває під слідством за крадіжку зброї з фронту.

5 мільйонів виділено на закупівлю піску для міського пляжу та набережної, 1 мільйон – на утримання міських фонтанів, ще 650 000 – на прибирання зеленої зони біля ставка, і ці кошти отримає ТОВ “БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ-М”. При цьому у перших двох тендерах на фірму радника мера не було жодних конкурентів, а в останньому компанія була визнана переможцем, незважаючи на те, що другий учасник запропонував виконати роботу за менші гроші.

Крім того, ця без перебільшення удачлива компанія зі статутним капіталом всього 1000 гривень встигла за неповних 4 місяці 2023 року виграти тендери Департаменту ЖКГ Кам’янської міськради та КП “Добробут” на суму понад 244 мільйонів гривень. Компанія прибирала сніг, збирала сміття, міняла системи водопостачання, стригла газони і навіть поставляла шафи.

Практично всі тендери були передані на фірму радника Білоусова, що не могло не привернути увагу Державної аудиторської служби України. У тендері на суму 30 мільйонів гривень аудитори виявили ряд порушень, які ставлять під сумнів його законність. Зараз це питання розглядається в суді.

Проте це не заважає меру Білоусову та його оточенню і надалі передавати мільйони на підконтрольну фірму, замовляючи у неї роботи, які практично неможливо перевірити.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: