У Польщі лікаря з України звинувачують у вбивстві пацієнта: йому загрожує довічне

У лікарні в Гожуві-Велькопольському затримали лікаря під підозрою у вбивстві пацієнта: лікар відмовився продовжувати реанімацію пацієнту, якому діагностовано смерть мозку. Про це повідомляє 49000 з посиланням на польські ЗМІ.

Затриманий – лікар із України, який працював ординатором у госпіталі в Гожуві-Велькопольському протягом двох років. У січні його було призначено спостерігати за 86-річноим пацієнтом, який мав проблеми з артеріями, інфаркт та ішемію.

У результаті пацієнт пережив серцеву зупинку в реанімації. Повна втрата рефлексів вказувала на смерть мозку. Лікар встановив факт смерті пацієнта та відключив апаратуру, яка подавала йому кисень.

Лікарня створила спеціальну комісію для розслідування цього випадку, яка прийшла до висновку, що лікар вчинив правильно, хоча не виконав усі формальні процедури. Експерти вважають, що подальше лікування продовжило б страждання пацієнта, оскільки його стан був безнадійним.

Проте через кілька місяців колегаукраїнця звернувся до прокуратури з цією справою. Це викликало обурення серед медичного співтовариства, оскільки немає доказів вини затриманого лікаря. Експерти закликають до об’єктивного розслідування.

Лікарю загрожує довічне ув’язнення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: