У Львові буде підписано угоду про створення Міжнародного центру з переслідування злочинів російської агресії

Президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн анонсувала створення Міжнародного центру з переслідування злочинів російської агресії проти України та заявила, що Росію необхідно притягнути до відповідальності.

Про це йдеться у заяві на сайті Єврокомісії.

У ній зазначається, що ЄС підтримує роль Міжнародного кримінального суду. В ЄС також вважають, що потрібен спеціальний трибунал для переслідування злочину агресії Росії.

“І я пишаюся тим, що на цій конференції в якості першого кроку ви підпишете угоду про створення Міжнародного центру з переслідування злочину агресії в Гаазі”, – йдеться у заяві.

Мається на увазі конференція United for Justice, яка проходить у Львові. На ній обговорюють механізми притягнення Росії до відповідальності за злочини в Україні

“Росія має понести відповідальність за ці жахливі злочини. Путін має бути притягнутий до відповідальності. Ми повинні зробити все, що в наших силах, щоб притягнути винних до відповідальності. Європейський Союз разом з нашими партнерами продовжить працювати над тим, щоб Росія заплатила за це”, – заявляє президентка Єврокомісії.

За матеріалами “Європейської Правди“.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: