У ДТЕК заявили, що борги за електроенергію впливатимуть на кредитну історію клієнтів: що відомо

Відтепер Українське бюро кредитних історій отримуватиме дані про клієнтів YASNO, які накопичили заборгованість за спожиту електроенергію. Ця інформація буде відображатись у кредитних історіях клієнтів.

YASNO буде періодично передавати інформацію про заборгованість побутових клієнтів до Українського бюро кредитних історій. Таким чином, їх хочуть спонукати більш відповідально ставитись до оплати за використану електроенергію.

Якщо клієнт, який підпадає під визначені постачальником критерії, звернеться для отримання кредиту до фінансової установи, то кредитор побачить його кредитну історію включно з інформацією щодо заборгованості за спожиту електроенергію. Це допоможе йому оцінити ризики та вирішити, чи надавати позику такому клієнту. Клієнти, які розраховуються за споживані послуги вчасно, зможуть формувати позитивну кредитну історію. Це дозволить їм покращити кредитну репутацію задля отримання більш вигідних умови позик та забезпечить їх фінансову стабільність у майбутньому.

“Ми добре розуміємо обставини, в яких усі ми зараз перебуваємо, але є клієнти, які не сплачують за використану електроенергію та інші комунальні послуги, але при цьому беруть кредити, наприклад, на чергові нові iPhone. Саме на таких клієнтів і розрахована така активність. Сьогодні важливо, щоб усі клієнти відчували відповідальність та сплачували за отримані комунальні послуги у повному обсязі, бо це дозволить енергетикам і на далі тримати енергетичний фронт”, – заявив генеральний директор YASNO Сергій Коваленко.

В YASNO додають, що станом на 1 травня 2023 року побутові споживачі накопичили заборгованість більше одного місяця за спожиту електроенергію у розмірі понад 1,7 млрд грн.

За матеріалами Дніпро Оперативний.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: