У дніпровських будинках ОСББ продовжують замінювати вікна після ракетних ударів

У дніпровських будинках ОСББ продовжують відновлювати вікна, які вибило вибуховою хвилею. Після ракетного удару російських терористів 18 жовтня постраждало 5 будинків ОСББ. У всіх мешканців проблема одна — вибиті вікна.

«Ми одразу з дефектувальниками прибули на місце, аби виявити ступінь пошкоджень. Заміри ми робили того ж дня, впродовж двох тижнів вікна виготовляються і ми одразу їх замінюємо. Хтось з мешканців вирішив замінювати вікна самостійно, іншим допомогли ми. Загалом у цих п’яти будинках міська рада допомогла зі встановленням 82 віконних блоків: це як у квартирах дніпрян, так і міжповерхові вікна. Але хочу також наголосити, що ми можемо відновлювати тільки те, що було в проєкті будинку. Тобто якщо постраждали лоджія, яку засклили самостійно співвласники і цього не було передбачено у проєкті будинку, ми, на жаль, не можемо таке відновити. А той внутрішній балконний блок чи вікна, які відмежовують вулицю від квартири, це повністю замінюється коштом міської ради», — зазначив начальник відділу з організаційної роботи департаменту з питань самоорганізації населення ДМР Владислав Макарець.

Вибило вікна й у Геннадія Віталійовича:

«Одразу того ж дня після прильоту до нас прийшли спеціалісти та зробили всі необхідні заміри. Рівно за тиждень після прильоту нам встановили нове вікно. Все зробили якісно, ми дуже задоволені».

Зі свого боку в. о. голови ОСББ Анна Задуміна додала:

«Дякую спеціалістам департаменту, бо вони швидко провели всі необхідні заміри, а через тиждень завезли нові вікна та почали встановлювати. Хлопці працюють зранку і до вечора, і вже два під’їзди в нас повністю полагодили, інші — у процесі».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: