Попри труднощі воєнного часу у Дніпрі продовжують виконувати доручення Філатова

У багатоквартирному будинку за адресою: бульвар Батальйону «Дніпро-1», 6Б виконують поточний ремонт покрівлі. Роботи проводяться за зверненням мешканців будинку до Бориса Філатова під час прийому міського голови. Попри складні часи та економічні виклики у місті продовжують системно вирішувати нагальні проблеми дніпрян.

«Покрівля у цьому будинку частково ремонтувалась. Але все ж проблеми тут залишались. Знову виконувати ремонт окремих ділянок було вже недоцільним. Мешканці звернулися до міського голови з питанням ремонту даху у їхньому будинку, і ми отримали відповідне доручення на виконання поточного ремонту усієї покрівлі. Робимо її цілком з профнастилу. Гарантійний строк — понад двадцять років. Роботи закінчимо тут за тиждень», — розповів головний інженер КП «Жилсервіс-5» Олександр Степаненко.

Мешканець цього будинку Олександр Крупський розповідає:

«Дійсно, дах у нас протікав. З проханням про ремонт звернулися до міського голови Філатова. Усі відповідально поставилися до вирішення нашої проблеми. Нині ремонтна бригада активно виконує роботи. Тож сподіваємося, нарешті будемо з новою покрівлею».

Водночас доручення міського голови вже відпрацьовано за адресою: вул. Карагандинська, 9. Мешканці цього житлового будинку теж звернулися до Бориса Філатова на особистому прийомі з проханням замінити трубу холодного водопостачання. Через часті пориви у будинку був низький тиск води.

«Ця адреса була у списках на відповідний капітальний ремонт. Мешканці будинку теж звернулися до Бориса Філатова, щоб виконали ремонтні роботи. Тож попри труднощі воєнного часу місто все ж знайшло можливість зробити  поточний ремонт системи холодного водопостачання. Зокрема було замінено усю запірну арматуру, центральну трубу довжиною 90 метрів замінено на пластикову. Це вирішило проблему з тиском води, як і прохали мешканці», — підкреслив Олександр Степаненко.

Мешканка згаданого будинку Олена Таранець додала:

«На прийомі у міського голови була не я особисто, а інша мешканка будинку. І, як то кажуть, результат не забарився. Нам замінили трубу. Одразу змінився тиск води — він став потужним. Та й загалом тепер немає втрат води. А ще у минулі роки, теж після звернення до Бориса Філатова, нам замінили вікна у під’їзді. Тож дуже добре, що попри складні часи місто реагує на звернення мешканців, вирішує проблемні питання».

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламные блоки позволяют нам оставаться независимыми СМИ, а вам – получать самые свежие новости под ними. Scroll down!

Присоединяйтесь также к 49000 в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
Главное за день
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: