У Дніпрі за дорученням міського голови Бориса Філатова продовжується інспекція Пунктів незламності

Сьогодні, 5 січня, начальник організаційного відділу департаменту з питань самоорганізації населення Дніпровської міської ради Владислав Макарець відвідав локація, яка працює на базі Палацу творчості дітей та юнацтва на ж/м Покровський (Ю. Кондратюка, 17А). Про це повідомляє видання «Наше Місто».

«Зараз на житловому масиві як раз планові відключення світла, і ми бачимо, що у Пункті багато людей, які користуються його послугами. Він розрахований на 80 осіб, але під час останнього блекауту прийняв близько 400 містян за один день. Це пов’язано з тим, що Палац творчості знаходиться у центрі житлового масиву, тому і користується підвищеним попитом серед населення», — розповів Владислав Макарець.

Тут є все необхідне для комфортного перебування під часі відключень світла: генератор, розетки, чайник, вода та солодощі, аптечка, дитячий куточок, інтернет.
Директор комунального закладу Тетяна Гудім поділилася досвідом роботи пункту Незламності на базі КПНЗ та розповіла про важливість його роботи.
«Поряд знаходяться багатоповерхівки, де відсутнє газопостачання, є тільки електрика. Тому до нас приходить багато людей. Підігріти суміш для немовлят, випити гарячого чаю, підзарядити гаджети. У нас є все, що для цього потрібно», — сказала вона.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: