У Дніпрі відкриється мобільний офіс молодіжних рад

У рамках чергування містом директорка департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Дніпровської міськради Дарина Біла перевірила виконання доручення міського голови Дніпра Бориса Філатова щодо залучення молоді з тимчасово окупованих територій до розвитку міста. Про це розповіли на телеканалі ДніпроТВ.

У Дніпрі в травні відкриється новий мобільний офіс молодіжних рад. У приміщенні працюватимуть Луганська обласна молодіжна рада та Молодіжна рада Дніпра. Його облаштують на суму майже у 2 мільйона гривень — це грантові кошти агентства USAID.

У просторі буде сучасна техніка для журналістів, операторів та монтажерів. Молодь тут створюватиме власний медіапродукт, який впливатиме на життя міста та країни.

«Розповідати про те, наскільки війна вплинула, наскільки змінила життя молоді як Луганщини, так і Дніпра і також молоді з інших регіонів, яка зараз перебуває в нашому місті, і розповідати про це не тільки на території України, а й за межами нашої держави. Сподіваємось, що зможемо достукатись до молоді, яка знаходиться і на тимчасово окупованій території, щоб вони знали що ми разом, що ми Єдині. Дніпро дійсно сильне місто, місто єдності: саме через нього велика кількість транзитом проїжджає, багато хто залишається у Дніпрі, і ми радо гостинно зустрічаємо, разом реалізуємо проєкти», — пояснює Дарина Біла, директорка департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання.

Мета цього проєкту — підтримка молоді Луганщини, яка наразі проживає у Дніпрі.

«Символом Луганщини є світанок, бо саме ми зустрічаємо перший світанок, і символічно буде саме Луганщина символом світанку України. Це той месседж, який об’єднує всіх луганчан в будь-якій точці України, в якій вони сьогодні територіально знаходяться», — зазначає голова обласної молодіжної ради Луганщини Ганна Рясна.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: