У Дніпрі в День міста народилися 20 малюків, батькам подарували сертифікати

246 річниця Дніпра для деяких містян стала подвійним святом. Родинам, в яких з’явились нові мешканці, вручили грошові сертифікати від влади. Скільки саме народилось на День міста малюків і яку суму отримають їхні батьки? Про це розповіли на телеканалі ДніпроTV.

«Вітаємо Вас з народженням дитини».

12 хлопчиків та 8 дівчаток вперше побачили світ на День міста. У родині Лук’яненків на появу дитини очікували раніше. Та попри це, радощів від поповнення не менше. А традиційне привітання додало приємних спогадів.

Микола та Ірина Лук’яненки, дніпряни: «Взагалі у нас дата пологів була 1 вересня, День знань. Але доля вирішила трохи інакше. Ми дуже раді стати частинкою такої традиції. Дякуємо, що взагалі це існує, нам дуже приємно».

Кожній родині вручили грошові сертифікати від міської влади. Відповідну програму започаткували ще у 2008-му році.

Давиденко Ірина, начальниця відділу управління соціального захисту департаменту соціальної політики Дніпровської міськради: «Серед 20 родин, які отримають матеріальну допомогу, 4 – це внутрішньо переміщені особи. Вони на додачу до інших документів надають довідку про реєстрацію місця проживання у Дніпрі, тому вони також отримають допомогу».

Повномасштабне вторгнення рф негативно вплинуло на народжуваність, кажуть лікарі. Аналогічну тенденцію спостерігали і 2014-го – на початку війни на сході. Бойові дії призвели до економічної нестабільності. Тому цьогоріч привітання було більш скромним, ніж зазвичай.

Галина Одінцова, експертка з питань акушерства та гінекології департаменту охорони здоров’я населення Дніпровської міськради: «Наші захисники нас боронять, завдяки цьому ми можем народжувати в безпечних умовах. Тому в цьому році ми обходимося без квітів. Але, незважаючи на війну, міська влада знайшла кошти і виділила на кожну родину по 10 тисяч гривень».

А ще лікарі наголошували: попри війну не треба боятися народжувати і планувати власне майбутнє. Адже саме за наші з вами життя на фронті борються українські вояки.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: