У Дніпрі родини, де є особи з інвалідністю, отримують адресну допомогу на комунальні послуги

У Дніпрі особи з інвалідністю отримують адресну допомогу на оплату житлово-комунальних послуг. Її надає міська рада за умови, якщо людина не отримує житлову субсидію і не користується іншими пільгами на ЖКП.

Згадана адресна допомога призначається родинам, де є діти з інвалідністю (віком до 18 років), особи з інвалідністю І групи та особи з інвалідністю з дитинства ІІ групи.

«На сьогодні розмір адресної допомоги на неопалювальний період (з 1 квітня по 31 жовтня) становить 500 грн щомісячно. А з 1 листопада по 31 березня – 700 грн щомісячно на кожну особу з інвалідністю у родині. Аби отримати поміч, необхідно звернутися до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації проживання особи з інвалідністю. Разом із заявою слід надати достатньо простий пакет документів: паспорт, ідентифікаційний код, медична довідка, де зазначено інвалідність, копія особових рахунків постачальників послуг. На сьогодні адресну допомогу отримують майже 4 тис. осіб. На це з міського бюджету виділено 23,5 млн грн», – зазначила начальниця управління соціального захисту департаменту соціальної політики міської ради Ірина Максименко.

Вона також додала, що адресна допомога є безготівковою і перераховується житлово-комунальним підприємствам, які надають відповідні послуги.

«Людина може обрати на яку послугу вона хоче отримувати допомогу. Або розподілити її на усі послуги. У січні кожного року отримувач допомоги повинен оновлювати заяву і пакет документів. За необхідності можна змінити і постачальників послуг, яким перераховуватиметься допомога. Тобто зробити це можна раз на рік — у січні. Надання допомоги припиняється у разі зміни місця проживання заявника. Наприклад, якщо він переїхав в інше місто. А також при закінченні терміну дії довідки про інвалідність», — підкреслила Ірина Максименко.

За матеріалами ДніпроTV.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: