У Дніпрі проводять тренінги від емоційного вигоряння

Підтримка поруч. У Дніпрі психологи фонду ТАПС проводять безкоштовні тренінги. Спілкуються не тільки з військовими та їхнім родинам, а й з волонтерами, які й самі потребують невідкладної допомоги. Про це розповіли на телеканалі ДніпроTV.

«Я для себе нічого не написала і нічого не зробила, і для себе я не молодець».

Так починається діалог з психологом, до якого прийшла волонтерка Лілія Гиренко. Жінка допомогла сотням нужденних. Та з часом емоційно вигоріла.

Лілія Гиренко, волонтерка, голова громадської організації «Жінки Плюс»: «Як знайти себе, як не загубити себе, як вижити психологічно, залишитись здоровою людиною для того, щоб ще ми були здатні допомагати».

Втома, депресія та емоційна виснаженість. Це найрозповсюдженіші симптоми, на які скаржаться все більше людей. Причому не тільки волонтери і військові, а й пересічні українці.

Лілія Кравець, співорганізаторка благодійного фонду ТАПС: «Стомленість і вигоряння, і психічне вигоряння. Не вистачає сил, і людей треба підтримувати. Тренінг зарекомендував себе, показав себе не вищому рівні. Люди почали посміхатися, люди почали мріяти».

Психологи не радять зволікати, бо тривожні симптоми призводять до погіршення стану здоров’я.

Олена Шилова, психологиня: «Виснаження забирає в нас бажання щось робити. Тому просто зупиняйтесь і питайте: що я хочу, що я можу зараз зробити, що я хочу зараз зробити? Це маленькі можуть бути речі, але вони кожен день, якщо це робити, будуть нас підтримувати і наповнювати».

Звернутися до психологів по допомогу може кожен. Заявки приймають за адресою: Січеславська Набережна, 29а.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламные блоки позволяют нам оставаться независимыми СМИ, а вам – получать самые свежие новости под ними. Scroll down!

Присоединяйтесь также к 49000 в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
Главное за день
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: