У Дніпрі провели рейд з виявлення стихійної торгівлі штучними квітами та вінками

Вшанувати пам’ять, не завдавши шкоди довкіллю. Наближаються поминальні дні, отже багато людей приводитимуть до ладу місця поховань своїх близьких та рідних. Саме у цей час активізуються горе-правопорушники, які готові тікати та сваритись, аби хоч трохи заробити на продажі отрути для екосистеми. Чим торгують та чому це небезпечно?

Повертались спиною та швидко ховали товар по сумках. Налякані продавчині знають: на них чекає штраф. Щорічно, напередодні Великодніх свят, міські служби проводять рейди торговельних точок з метою протидії продажу пластикової атрибутики.

Олександр Малишко, заступник директора департаменту торгівлі та реклами ДМР: «Від 340 гривень до 1700. Це залежить від суб’єкта. Або це просто людина, яка вийшла на вулицю і здійснює таку діяльність, торгівлю. Або це фізична особа підприємець, у нього штрафи більші. Розмір штрафу встановлює вже адміністративна комісія при розгляді адміністративного матеріалу». 

На території Дніпра ще з 2017 року діє заборона на продаж квітів та вінків з пластику.

Олександр Малишко, заступник директора департаменту торгівлі та реклами ДМР: «Під час рейду було виявлено два факти стихійної торгівлі пластиковою атрибутикою». 

Чиста екологія — запорука здорового життя. Багато містян відмовляються від штучних квітів, але завжди знаходяться винятки. Така продукція несе реальну загрозу життю людей.

Ярослав Крисько, начальник управління охорони навколишнього середовища департаменту екологічної політики ДМР: «Період розкладу цих квітів становить від 100 до 500 років. Так само є небезпечним взаємодія цього так званого декору з атмосферним повітрям. Оскільки при підвищенні температури повітря збільшується й небезпека виділення небезпечних хімічних речовин. Найбільш небезпечно те, що ці штучні квіти спалюють. Тож давайте ми все-таки не будемо перетворювати наші кладовища на звичайні сміттєзвалища». 

Існує багато альтернатив. Наприклад, замінити штучні квіти можна живими багаторічними рослинами.

За матеріалами ДніпроTV.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламные блоки позволяют нам оставаться независимыми СМИ, а вам – получать самые свежие новости под ними. Scroll down!

Присоединяйтесь также к 49000 в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
Главное за день
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: