У Дніпрі перевіряли чи косять траву власники бізнесу

Сезон косовиці – то для всіх. Власники підприємств зобов’язані проводити покоси порослі на прилеглих до об’єктів територіях. Але не всі бізнесмени дотримуються правил благоустрою міста. Про це повідомляють в сюжеті телеканалу ДніпроTV.

На цій локації ми бачимо навіть амброзію, яка являється дуже шкідливою для людей, які страждають алергією. Власники цих МАФів на Мандриківській отримали приписи на усунення порушень. Покосити траву вони мають за три дні. В іншому разі – на них очікує штраф.

Територія біля приватних підприємств — це зона відповідальності власників. Інспекція з питань благоустрою проводить перевірки вчасного скошування трави на прилеглих територіях. Цього разу, біля території автостоянки, що на Космічній, інспектори помітили чималі зарослі трави і бур’янів.

“Неприбирання випадкового сміття, складування гілля. Тому я виписав припис на усунення цих порушень”, — каже Олександр Халізов, головний спеціаліст інспекції з питань благоустрою Дніпровської міськради.

За будівлею автосалону, розташованого на тій же вулиці, інспектори також виявили порушення та виписали припис. Юрист підприємства із зауваженнями погодився.

“Природа є природа, ми навели лад на газоні, але через 5 діб воно росте, тим більше, що були дощі за цей час. От воно пішло бурно в ріст. Найближчий час все це буде приведено відповідно до діючого законодавства України”, — каже Віталій Селіванов, юрист автосалону.

Якщо порушення тут не усунуть, власникам доведеться заплатити штраф.

“Сума штрафу коливається від 850 грн до 1700 грн, якщо мова йде про юридичних осіб, а якщо мова йде про фізичних осіб, то сума штрафу складає від 340 грн 1360 грн.  Суму штрафу визначає адміністративна комісія”, — зазначає Олександр Халізов.

За поточний рік приписів видали майже п’ятсот та вже склали один адміністративний протокол щодо несвоєчасного скошування трави на прилеглих до об’єктів територіях.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: