У Дніпрі електротранспорт почав зупинятись під час повітряної тривоги

Як потрапити додому під час повітряної тривоги? З другого серпня весь громадський електротранспорт Дніпра зупинятиметься під час повітряної тривоги. Про це розповіли в сюжеті телеканалу ДніпроTV.

Нові правила  ввели не тільки у Дніпрі. Першим зміни ухвалив Київ, за ним – Вінниця. Там, навіть під час дощу, люди виходять із транспорту, чекаючи поновлення руху. Однак, не всі задоволені змінами, так і дніпряни на нововведення реагують по-різному.

Дніпряни кажуть: «Ну це не зручно, але з огляду безпеки це дуже класно, я вважаю так».

«Просто викинуть людей? Так, біля аптеки люди стоять і біля поліклініки люди стоять уже, я чула. Це не правильно, потрібно спочатку подумати куди людей подіти. Коротше ми не згодні».

«Якби по правилах це треба кудись бігти в укриття, а так люди стоять під відкритим небом, думаю що ні, неправильно».

Під час оголошеної тривоги, водій громадського транспорту зобов’язаний зупинити транспортний засіб у безпечному місці, поінформувати пасажирів та кондуктора. Такі безпекові заходи запровадили після чергової масштабної загрози ракетної атаки з боку рф.

«Так як наш електротранспорт найбільш уразливий, він підключений до електромереж, було прийнято рішення прибрати трамваї, тролейбуси на час повітряної тривоги з мостів, віадуків, а так само з метою безпеки призупинити рухи на схилах і підйомах, що ми і зробили. При відключенні електромережі у нас у трамвая і тролейбуса немає маневру від’їхати убік, переміститися в інший бік», – зазначив заступник директора з експлуатації та перевезень комунального підприємства «Дніпровський електротранспорт» Володимир Сусленков.

Автобуси та метро продовжуватимуть свій рух, навіть, під час тривоги. На час повітряної загрози вхід у “підземку” буде безкоштовним, адже вона працює, у тому числі, як укриття. А от повернути свої кошти за проїзд у наземному транспорті – не вийде.

«Законодавчо повернення грошей за поїздку в електротранспорті не обумовлено, але діє правило, що якщо рух буде нормалізовано, то пасажир із цим же квитком зможе переміщатися в цьому трамваї маршрутом», – сказав Володимир Сусленков.

А тим часом, в “Дніпровському електротранспорті” вирішують що робити з водіями, які залишаються під час повітряної тривоги на робочому місці. Чи приживуться правила – покаже практика.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: