У Дніпрі перевірили роботу ЦНАП “Правобережний”

19 серпня, в рамках чергування по місту директор департаменту інформаційних технологій Андрій Пригожин відвідав ЦНАП “Правобережний” де перевірив, як виконується доручення міського голови щодо впровадження системи електронного бронювання місць для поховання. Про це розповіли на телеканалі ДніпроТВ.

Цей сервіс було розроблено задля спрощення процесу похорону та задля прозорості надання похоронних послуг. В момент втрати близької людини не кожен розуміє, що саме потрібно робити, тож ця система допомагає зорієнтуватися та допоможе зробити все швидко та без зайвого клопоту.

Забронювати місце поховання можна як онлайн, так і під час візиту до ЦНАПів або управлінь соціального захисту населення міста.

Сума послуги складає 2605,10 грн. Після здійснення бронювання з квитанцією про оплату та зазначеними документами необхідно звернутись до КП “Ритуальні послуги” і укласти договір.
З собою необхідно мати наступні документи:

  • паспорт замовника поховання;
  • довідка про причину смерті;
  • свідоцтво про смерть.

Під час чергування Андрій Пригожин зміг наочно побачити, як працює система електронного бронювання. Він поспілкувався із співробітниками ЦНАПу і переконався у їхній належній підготовці до роботи у системі.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: