У Дніпрі облаштували новий молодіжний простір

Миють, прибирають та фарбують! У Дніпрі готують до відкриття мобільний офіс для юних медійників. Спільний проєкт молоді Дніпра та Луганщини став реальністю завдяки грантовим коштам. Про це розповіли на телеканалі ДніпроТВ.

«Зараз ми виносимо меблі, страрі світильники, далі будемо фарбувати ту кімнату — кінозал».

Ось так молодь Дніпра та Луганщини готується до відкриття нового простору. Роботи вистачає. Треба звільнити місце для нових меблів та техніки, пофарбувати стіни і двері та узгодити остаточні деталі.
Владислав, один з помічників у цьому впорядкуванні, впевнений: всі гуртом роблять добру і корисну справу.

Владислав, волонтер: «Встигли поприбирати всю територію всередині, перемили вікна, повимітали, навели порядок. Це і в житті складно, мирному, а зараз, під час війни, складно проживати свою молодість якісно. А завдяки таким місцям, таким ініціативам, з’являється все більше таких можливостей».

Молоді медійники Луганщини, які через війну покинули власні домівки, ініціативою дніпровської молоді задоволені. Планують відродити команди медіа-спеціалістів у Дніпрі, а потім повезуть нові знання до звільненої Луганської області.

Ганна Рясна, голова Луганської обласної молодіжної ради: «Ми створимо круті сучасні контенти для молоді з національно-патріотичного виховання, історії переселенців, контент ветеранів АТО, які боронять Україну, та ще багато контенту, цікавого нашій молоді. У нас немає будинку, у нас немає нашої області. І ми мріємо, що ми поживемо трішки тут і поїдемо на свою рідну Луганщину своїми мобільними командами».

Ідея саме медіапростору невипадкова, адже один з основних фронтів, який має тримати Україна — інформаційний. Для його утримання потрібні якісні спеціалісти. Цей простір водночас є і учбовим центром для талановитих молодих людей.

Дар’я Біла, директорка департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання ДМР: «Для того, щоб кращі свої надбання не тільки молодь Дніпра, а й Луганщини могла реалізовувати, могла записувати, далі транслювати на територію як України, так і за межами нашої держави, і розповідати про нашу країну, про війну в Україні, і розповідати про ту титанічну боротьбу, яку ми здійснюємо задля нашої перемоги».

Мобільний офіс обладнають сучасною технікою для журналістів, операторів та монтажерів. Реалізація цієї ініціативи стала можливою завдяки залученню грантових коштів. Відкриється простір вже на початку травня.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: