У Дніпрі на Набережній Перемоги зносять незаконну новобудову

Територія, яку закрили для дніпрян. На Набережній Перемоги вже багато років за великим парканом перебувала незаконна недобудова, власником якої є дніпровський кримінальний авторитет — Олександр «Нарік» Петровський. Завдяки місцевій владі дніпряни все ж таки матимуть змогу милуватися рікою без огорожі.

Великий паркан, за яким знаходиться незаконна недобудова, упродовж багатьох років перекривав містянам вид на Дніпро.

Понад пів року представники департаменту правового забезпечення ДМР займалися представництвом інтересів територіальної громади у суді. Забудовник халатно ставився до справи, не з’являвся на засіданнях, оскільки знав, що в його документах були недостовірні дані.

«Він не з’являвся, не подавав відзив до суду, тобто не скористався своїм правом на захист. Було зроблено декларацію про будівництво, в якій було зазначено відомості, що вказана земельна ділянка на законних підставах у зазначеного забудовника, але ці обставини не відповідали дійсності. Було зроблено декларацію про будівництво, в якій було зазначено відомості, що вказана земельна ділянка на законних підставах у зазначеного забудовника, але ці обставини не відповідали дійсності», — розповідає Вадим Дерило, заступник начальника контролю та виконання судових рішень департаменту правового забезпечення ДМР.

Наразі більшу частину недобудови знесли. Як тільки від неї не залишиться й сліду, приберуть і паркан, щоб люди мали можливість милуватися рікою з набережної.

За матеріалами Дніпро ТV.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: