У Дніпрі черговий по місту перевірив, як виконуються доручення мера щодо роботи закладів соціального захисту

Сьогодні Едуард Підлубний протягом дня перевірив виконання доручень міського голови Дніпра Бориса Філатова щодо піклування про бездомних, малозабезпечених, а також внутрішньо-переміщених осіб. Про це розповіли на телеканалі ДніпроТВ.

Безкоштовно годують, дають зігрітися та влаштовують на проживання. У Дніпрі на вул. Лоцманській,22А працює притулок для бездомних та людей з низьким рівнем доходів. Приміщення відділення — окрема будівля з великою прилеглою територією.

Максим Єременко, директор Центру соціальної допомоги: «На сьогоднішній день відбувається проведення поточного ремонту відділення для бездомних осіб та осіб з низьким рівнем доходів. Будуть оновлені кімнати, де перебувають наші підопічні, система опалення тощо».

З минулого року у всіх закладах соціального захисту Дніпра тимчасово розміщують переселенців. Ремонти мають покращити умови їхнього проживання у всіх центрах.

Едуард Підлубний, заступник міського голови, директор департаменту соціальної політики ДМР: «У подальшому ми також розраховуємо на те, що буде більш комфортно нашим підопічним, ніж було до цього».

Ремонт у цьому центрі виконується коштом міського бюджету на суму понад 7,5 млн грн.

Ігор, батько підопічного центру «Обійми»: «Тут дуже кваліфіковані спеціалісти, які розуміють дитину, впроваджують програми на сучасному рівні».

Далі черговий по місту перевірив якість надання допомоги родинам, які перебувають у складних життєвих обставинах. Фахівці центру «Обійми» допомагають зберегти сім’ю та корегують дитячі поведінкові вади.

Наталія Журавель, директорка Центру соціального захисту дітей та сімей «Обійми»: «У нас є соціальний робітник, вони працюють з дітками — грають, малюють, є логопед і психолог. Це дві такі основні спеціальності у наш час. Діти зараз потребують соціалізації, і психолог та логопед — діти мають розвиватися».

Займаються індивідуально чи у групах за зручним графіком, у центрі та онлайн.

Едуард Підлубний, заступник міського голови, директор департаменту соціальної політики ДМР: «Все більше і більше батьків, сімей звертаються до нас за підтримкою, за наданням допомоги. Ви бачите, що це має велике значення. В тому числі і внутрішньо переміщені особи. Ми з великим задоволенням приймаємо ці родини».

3 початку 2023 року до відділення звернулися 29 сімей, які виховують 52 дитини.

Лідія Єлькіна, підопічна Дніпровського міського терцентру: «Я думала, що вийду на пенсію і сумуватиму за веселим життям. Але знайшла, як другий дім, до якого йду щодня на десять годин, як усі мої подружки, щоб зустрітися».

Піклуються у Дніпрі і про осіб поважного віку. Їм надають комплекс послуг у терцентрах та допомагають у повсякденному житті.

Вікторія Бабанська, заступниця директора, начальниця відділу Дніпровського міського терцентру: «Соціальні робітники відвідують їх на дому і надають домомогу у самообслуговуванні, веденні домогосподарства, супровід фізичний надаємо, транспортний супровід. Також активно працює відділеня надання натуральної допомоги у вигляді продуктів харчування, памперси, пелюшки. Також активно у нас працює відділення денного перебування».

На сьогодні у територіальних центрах на обліку перебувають 11,5 тисяч осіб поважного віку.

Едуард Підлубний, заступник міського голови, директор департаменту соціальної політики ДМР: «Вони між собою спілкуються, вони ходять на гуртки, активне культурне життя в них, також і соціальне життя. І те харчування, яке вони отримують у терценті, сьогодні я чую тільки слова вдячності. А це найголовніше винагорода для нас, для соціальних робітників».

Підопічних міських терцентрів забезпечують безкоштовними гарячими обідами. Меню складається з гарніру і м’ясної страви, овочевого салату, хліба, чаю з цукром та печивом. Щодня майже 6 тисяч людей отримують таке смачне та поживне харчування.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: