Нові тарифи на розподіл дадуть змогу обленерго підготуватись до опалювального сезону – спілка ОСР

Нові тарифи, які НКРЕКП ствердив для операторів системи розподілу дадуть змогу енергокомпаніям побороти фінансову кризу та підготуватись до нового опалювального сезону. Ці кошти на відновлення інфраструктури ОСР можуть брати тільки з тарифів, зазначили у спілці «Розумні електромережі України», що об’єднує 14 операторів системи розподілу в Україні.

Під час засідання НКРЕКП, яке відбулося 23-го травня, Регулятор ухвалив рішення про підвищення тарифів на розподіл електроенергії для більшості компаній-операторів систем розподілу. Поступове зростання тарифу затверджено для компаній, на території розташування яких не ведуться бойові дії та немає рішень стосовно застосування персональних санкцій.

«Нові тарифи нададуть змогу ОСР почувати себе набагато впевненіше, вийти з фінансової кризи та гідно підготуватися до нового опалювального сезону. Актуалізацією тарифів Регулятор продемонстрував професійний підхід до вирішення гострої енергетичної кризи, негативні наслідки якої зростали в останні пів року. Сьогодні зрозуміло, що опалювальний сезон буде складнішим, ніж минулий, а ОСР можуть брати кошти на відновлення інфраструктури виключно з тарифів. Перегляд тарифів дає змогу компаніям готуватись до зими і підвищувати стійкість електромереж», — зазначили в Спілці.

Також в об’єднанні ОСР зазначили, що регулятор має повернутись до розгляду питання повноцінного встановлення тарифу для обленерго Запорізької, Херсонської та Донецької областей. На їх думку, повинен бути встановлений окремий порядок, що дасть змогу компаніям виконувати як фінансові зобов’язання з виплат справедливої зарплатні та закупівлі втрат та диспетчеризації, так і продовжувати відновлювати електромережі та закуповувати матеріали для цього.

Нагадаємо, за підрахунками Київської школи економіки, ворожі обстріли завдали $8,3 млрд збитків українській енергоінфраструктурі.

За матеріалами OBOZREVATEL.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: