У Дніпрі 164 людини звернулися для отримання актів пошкодження житла

У Дніпрі триває ліквідація наслідків масованого ракетного обстрілу рф 29 грудня. Станом на вечір 31 грудня було закрито всі вікна у пошкоджених будинках, які на балансі КП «Жилсервіс». Сьогодні, 2 січня, вже приїхала перша партія металопластикових вікон (майже 200 шт.). Їх розвантаження вже почали. Найближчим часом встановлюватимуть, повідомляє 49000.

1 200 вікон закрили і у будинках ОСББ.  Плівку та ремонтні набори надав департамент з питань самоорганізації ДМР. Залишились не закритими лише ті, до яких немає доступу.

На сьогодні у  міських медзакладах перебувають 13 постраждалих від масованої ракетної атаки рф 29 грудня 2023 р. Їхній стан задовільний. Медична допомога надається у повному обсязі.

Для  оформлення актів  про пошкодження/руйнацію житла в районні адміністрації  звернулися 164 людини.

Нагадаємо, що для зручності по допомогу  в оформленні актів про пошкодження/руйнацію житла постраждалі можуть звернутися до пункту допомоги Центральної адміністрації ДМР. Він розташований у ліцеї № 120 (вул. Академіка Янгеля, 2).

До адміністрації Соборного району ДМР (площа Шевченка, 7) за актами звернулося 13 постраждалих.  До Лівобережної адміністрації ДМР (вул. 20-річчя Перемоги,51) – 3 людини.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: