Тарифи на газ, воду та електрику: що зміниться для українців з 1 серпня

Серпень принесе українцям низку змін у різних сферах.

Світло

Українці адаптуються до підвищення тарифу на електроенергію. Починаючи з 1 червня, вони оплачують єдиний тариф в розмірі 2,64 гривні за кіловат-годину. В результаті, сума на електроенергію у рахунках зросла приблизно на 250 гривень.

Є надія, що підняття цін на електроенергію не буде здійснюватися до закінчення наступного опалювального сезону. За словами представників НКРЕКП, в майбутньому українці можуть очікувати ціну близько 5,5 гривні за кіловат-годину.

Щоб зекономити на електроенергії, українці можуть скористатися двозонними та тризонними тарифами. В пікові години (з 07:00 до 23:00) споживання електроенергії буде коштувати більше, але у не пікові години (з 23:00 вечора до 07:00 ранку) вартість електроенергії буде значно нижчою завдяки багатотарифному засобу обліку. Таким чином, рекомендується здійснювати основне споживання електроенергії вночі та економити під час денних годин.

Газ

Принаймні до 30 квітня 2024 року ціна на газ для населення від ГК Нафтогаз України залишиться незмінною і становитиме 7,96 грн за кубічний метр (з ПДВ).

Голова Групи Нафтогаз, Олексій Чернишов, підтвердив, що тариф Фіксований від ГК Нафтогаз України залишається стабільним, незважаючи на запити клієнтів щодо можливого підвищення ціни на газ перед наступною зимою. Це рішення було прийнято з урахуванням складної економічної ситуації та воєнного стану в Україні.

Вода

В серпні тарифи на водопостачання та водовідведення для українців залишаться без змін. Нагадаємо, що в липні передбачалося збільшення цін на ці послуги в Україні. Однак, після виступу Володимира Зеленського, глави держави, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), скасувала своє рішення щодо підвищення тарифів на воду.

Таким чином, наразі плановані зміни тарифів на водопостачання та водовідведення відкладено, і українці зможуть продовжувати платити за воду згідно зі старими тарифами у серпні.

За матеріалами Наше Місто.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: