Росія задумала відправити в Африку зерно, викрадене в Україні: спливли деталі плану окупантів

У Кремлі задумали вивозити до Африки зерно, яке поцупили на тимчасово захоплених територіях України. “Безкоштовне” зерно, яке російський диктатор Путін “пообіцяв” африканським країнам після того, як РФ вийшла з “зернової угоди”, буде вкраденим із захоплених територій на Запоріжжі.

Про це 30 липня повідомили у Центрі національного спротиву. Там наголосили, що на провальному для Путіна саміті “Росія – Африка” були присутні представники окупаційної структури “Державний зерновий оператор”.

Вона займається пограбуванням місцевих фермерів у захоплених українських містах.

“Окупанти планують вивозити награбоване українське зерно із тимчасово захоплених територій Запорізької області до країн Африки”, – йдеться у повідомленні.

Там також нагадали, що на тимчасово окупованих територіях окупаційні війська продовжують реалізовувати корупційну схему реалізації зерна українських фермерів. Так, усі фермери захоплених регіонів повинні здавати зерно пшениці ворогові за фіксованою ціною, в рази нижчою від ринкових.

Мер тимчасово окупованого Мелітополя Запорізької області Іван Федоров на своєму каналі в Telegram зазначив, що спочатку окупанти просто крали українське зерно, видавали за своє та рапортували про небачені врожаї в Росії, а потім заявили, що нібито купують зерно в окупації, хоча насправді ціни на зерно встановлюють дешевше за собівартість.

“Тобто все одно – крадуть. Тепер за рахунок вивезеного з України зерна “допомагатимуть” Африці. Тобто вкрали, продали крадене та ще й попіарилися як благодійники”, – написав Федоров.

Як відомо, з 18 липня РФ в односторонньому порядку розірвала зернову угоду. У ЄС засудили дії Кремля, в ООН та Туреччині пообіцяли “не зупиняти зусиль”, а Україна розраховує на роботу “зернового коридору” і без Росії.

Пізніше Путін вирішив підкупити Африку і пообіцяв “подарувати” десятки тисяч тонн зерна як допомогу лідерам африканських країн протягом кількох місяців, незважаючи на накладені західні санкції, які, за його заявою, створюють труднощі для експорту зерна та добрив.

За матеріалами OBOZREVATEL.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: