Святослав Олійник до війни «відмазував» винних у вибухах у Дніпрі

Святослав Олійник, який втік до Європи та закликав до мирних переговорів із РФ, ще задовго до великої війни «відмазував» вибухи у Дніпрі. Він був заступником голови Дніпровської ОДА, а потім головою Облради, зараз втік до Словаччини і, безсумнівно, хотів би, щоб усі забули цю історію, але йому її нагадали.

У жовтні 2007 року в Дніпрі через недбалість «Дніпрогазу» стався вибух у багатоповерхівці – в результаті загинуло 23 особи. Винних так і не покарали за загибель людей, а все тому, що адвокати Олійника захищали «Дніпрогаз». Сам Олійник на той час був нардепом від «Батьківщини» та допоміг керівникам компанії потрапити під амністію.

У ході судових процесів, спрямованих проти дніпрян, Олійник став великим другом Віталія Дем’янюка – директора компанії «Газекс-Україна», яка керувала «Дніпрогазом».

«Газекс-Україна» входила до російської групи, яку контролював союзник Путіна Віктор Вексельберг. З 2012 року компанія входить до групи РГК Дмитра Фірташа, щодо якого президент Володимир Зеленський запровадив санкції.

Тепер Олійник будує будинок у Словаччині, ховаючись від українських правоохоронців, звідки закликає до мирних переговорів та врахування інтересів країни-терориста, доки вона бомбить його рідне місто. На руках любителя росіян залишається кров безневинних людей, на яких йому байдуже, оскільки він ставив пріоритетом зв’язки з російською елітою, яка роками спонсорує Путіна та його політику.

За матеріалами OBOZREVATEL.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: