Суддя задекларував Mercedes за 10 тисяч гривень, щоб уникнути сплати податків

Суддя Києво-Святошинського районного суду Київської області Віталій Нікушин у 2022 році купив Mercedes-Benz G 350 2013 року, та задекларував його вартість у 10 тисяч гривень. А наприкінці 2023 року придбав Renault Zoе 2017 року нібито за 5 тисяч гривень. Ці автівки столичний суддя вніс до своїх декларацій. У розмові з журналістами Нікушин зізнався, що зробив це, щоб уникнути сплати податків. Про це повідомляє 49000 із посиланням на Слідство.Інфо.

Журналісти зателефонували судді Києво-Святошинського районного суду Київської області Віталію Нікушину, щоб дізнатися, як йому вдалося придбати французький електрокар Renault Zoe (який коштує на вторинному ринку від 10 тисяч доларів) та «Гелендваген» (ціна стартує від 60 тисяч доларів) за всього 15 тисяч гривень.

У розмові з журналістами Нікушин зазначив, що люди, які продають не перший автомобіль, не бажають сплачувати податок, тому вказують низьку ціну.

«Фактично, на розписці отримують іншу суму, тому я зазначаю ту суму, яку диктує продавець, якщо я хочу купити автомобіль. Ти хочеш — погоджуйся, хочеш — не погоджуйся», — каже суддя.

Суддя говорить, що прекрасно все розуміє щодо моральної сторони та фактичного уникнення сплати податків під час війни.

«Я прекрасно це все розумію, але не один же ж я такий, ви ж це теж прекрасно розумієте. Тут питання в тому, що продавець не хотів сплачувати 6 чи 7% від продажу автомобіля, тому він зробив занижену оцінку. Ну закон же це дозволяє зробити чи ні?», — пояснює Нікушин.

Також суддя зізнався, що реальна ціна автівки Mercedes-Benz G 350 2013 року  в неідеальному стані становила майже 30 тисяч доларів США.

Ще одна автівка Renault Zoе 2017, яку суддя придбав та задекларував у 2023 році за 5 000 гривень, була придбана за аналогічною схемою.

На запитання журналіста про сплату офіційних 15 тисяч гривень, суддя Нікушин визнав, що всі інші кошти, сплачені за придбані автівки, пішли в обхід податків.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: