Суд заарештував корпоративні права газової компанії Коломойського

Печерський районний суд Києва на початку квітня заарештував та передав в управління Національному агентству з питань виявлення, розшуку та управління корупційними активами акції видобувної компанії “Укрнафтобуріння”, афілійованої з Ігорем Коломойським, Віталієм Хомутинніком та Павлом Фуксом. Про це повідомляється в судовому реєстрі.

Під арешт потрапили:

→ 45% акцій, що належать Deripon Commercial Ltd.;
→ 22,5% акцій, що належать Ariana Business Limited;
→ 22,5%, що належать Ares Systems Ltd.;
→ 10% акцій, що належать JKX Ukraine B.V.

Арешт відбувся в межах розслідування справи про незаконне заволодіння надрами Сахалінського нафтогазоконденсатного родовища в Харківській області.

5 квітня стало відомо про арешт корпоративних прав ТОВ “Сахалінське” (бенефіціари – колишні нардепи Ігор Котвіцький та Віталій Данілов), ТОВ “Сіріус-1” (бенефіціар – колишній топменеджер Укртатнафти Павло Овчаренко), ТОВ “Іст Юроуп Петролеум” (колишнє Голден Деррік, ймовірний бенефіціар – Павло Фукс).

7 квітня до них приєдналось і ПрАТ “ВК Укрнафтобуріння”.

Укрнафтобуріння – одна з найбільших приватних газовидобувних компаній в Україні. Основні напрямки діяльності – видобуток природного газу, газового конденсату та нафти. Компанія експлуатує 28 газоконденсатних та нафтогазових свердловин.

Слідство перевіряє версію про змову кількох газових компаній в період 2000-2023 років, внаслідок якої держава де-факто втратила контроль над Сахалінським родовищем, витративши перед цим на його розробку понад 1 млрд грн. Його поклади оцінюються щонайменше у 15 млрд кубометрів газу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: