Субсидії у Дніпрі. Вимоги для надання допомоги значно посилили, хто може втратити соцвиплати

Процес оформлення субсидії для українців спростили. Водночас вимоги до осіб, які претендують на її отримання, достатньо посилили. Тож частина населення не зможе розраховувати на неї.

Велика житлова площа, значна покупка і понад 100 тисяч на рахунку

Вам відмовлять у наданні субсидії, якщо площа вашої квартири перевищує 130 кв. м або площа будинку становить понад 230 кв. м. Якщо ж хтось із членів вашої родини здійснив покупку, сума якої перевищує 50 тисяч гривень, і це відбулось до звернення щодо надання субсидії, то держава теж відмовить у допомозі на оплату комунальних послуг.

 

Якщо на депозитному рахунку в когось із сім’ї є більше 100 тисяч гривень, або якщо хтось із членів родини має облігації внутрішньої державної позики, загальна вартість яких перевищує суму в 100 тисяч гривень.

Валюта і автомобіль

Якщо хтось із членів сім’ї за попередні 12 місяців купив валюту на суму, еквівалентну 50 тисячам гривень, то держава відмовить у наданні субсидії.

А ще перешкодою для отримання субсидії може також стати наявність автівки в сім’ї. Але варто зауважити, що тут важливим є вік автомобіля і вам відмовлять у субсидії лише тоді, коли вік авто менший за 5 років.

А ще на субсидії можуть не розраховувати ті родини, які користуються двома або більшою кількістю автомобілів, вік яких не більший 15 років. Варто зазначити, що інші транспортні засоби, такі як мопеди, причепи, велосипеди, не враховуються.

Борги за комуналку і молодь, яка не вчиться і не працює

 

Відмовлять у наданні субсидії також родинам, в яких є хоча б один дорослий (старше 18 років) член, який ніде не навчається та офіційно не працевлаштований і не має статусу безробітного. Те ж стосується випадків, коли один із членів сім’ї працює, але офіційно отримує зарплату, що є нижчою за мінімальну.

Якщо у когось із родини є несплата ЄСВ протягом трьох місяців і більше, то у субсидії теж відмовлять. Це ж стосується сімей, які мають заборгованість з оплати комунальних послуг за термін, що становить три місяці або більше, або якщо сума заборгованості перевищує суму 680 гривень.

Варто зазначити, що якщо цей борг був оскаржений у суді, і рішення суду ще немає, або якщо боржник уклав договір про реструктуризацію боргу, субсидію можуть надати.

За матеріалами Дніпровська панорама.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: