“Сподіваюся, депутати пітримають”: Борис Філатов про стадіон на ж/м Придніпровськ

На своїй сторінці у фейсбук Борис Філатов розповів про зустрічі з мешканцями ж/м Придніпровськ з приводу стадіону “Авангард”.
«Тепер замість інвестиційного договору, нової футбольної школи та інших ніштяків не буде нічого. 19 липня, сподіваюся, депутати проголосують за відміну приватизації. Ситуація дуже схожа на «актив» житлового масиву «Перемога», який вирішив повоювати з Національним комітетом спорту інвалідів, і в результаті реконструкція Набережної «переїхала» з правого берега на лівий. Повірте, після війни колишній «Фрунзенський» ми зробимо так, що всі позаздрять», – написав Борис Філатов.
Як відомо, стадіон «Авангард» у Дніпрі ще за першої каденції мера Філатова вдалося залишити у власності громади міста. Після цього тривала робота з пошуків варіантів його модернізації. Комплексно привести його до ладу нині — враховуючи виклики війни — можна було б із залученням приватного інвестора. Та за будь-якого сценарію місто обов’язково створить дієві механізми, що захистять інтереси містян.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: