Окупанти зменшують присутність на території ЗАЕС, персоналу дали «особливу» вказівку – ГУР

Окупаційний контингент Росії поступово залишає територію Запорізької атомної електростанції в Енергодарі. Персоналу, що залишається там, загарбники наказали: якщо виникнуть аварійні ситуації – звинувачувати в усьому Україну.

Про це свідчать останні дані української розвідки. Їх 30 червня опублікувала пресслужба ГУР Міноборони України.

Зазначається, що одними з перших зі станції поїхали троє співробітників «Росатому», які керували діями росіян. Також рекомендації евакуюватися отримали українські співробітники, які підписали контракт із цією російською компанією.

Згідно отриманих вказівок, вони мають покинути територію ЗАЕС до 5 липня. Бажаним напрямком є тимчасово окупований Крим.

«На сьогодні відомо про від’їзд на півострів начальниці юридичного відділу Манцурової, головного інспектора Штатського та заступника станції із забезпечення Губарева», – інформує ГУР.

За даними розвідки, також на території ЗАЕС і в місті-супутнику станції Енергодарі поступово зменшується кількість російських військових патрулів.

«Персоналу, що залишається на станції, дано вказівку «в разі будь-яких аварійних ситуацій звинувачувати Україну», – додали в ГУР МО.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: