Швидше адаптуватися до умов воєнного часу стало можливим завдяки “Бюджету участі”

Соціальні зв’язки, створені до війни з російським окупантам під час реалізації проєктів “Бюджету участі”, наразі допомагають швидше адаптуватися до умов воєнного часу, стверджують у міськраді Дніпра. Про це повідомляє канал Дніпро ТВ.

Тезу підтверджують і активні мешканці одного з будинків на житломасиві Ломівський, які впродовж останніх років власноруч, за допомогою міського проєкту, робили життя навколо себе комфортнішим. Звичка об’єднуватися заради спільної мети стає у пригоді в численних питаннях оборони країни.

Владислав Соловйов, начальник відділу організаційної роботи з громадськими проєктами департаменту інноваційного розвитку Дніпровської міськради:

«З 2017-го року мешканці приймали участь у голосуванні. І цей показник був трохи більше 200 осіб, які голосували за проекти. У 2021 році з цього масиву проголосувало вже понад 2000 мешканців. За один із проектів проголосувало майже 2800 мешканців. Тобто за декілька років активність мешканців, їх обізнаність, їх досвід у співпраці та комунікації між собою зросла».

Володимир Есаулов, голова ОСББ «Шолохова 39»:

«Гуртуючи людей саме заради перемоги, в “Бюджеті участі” наразі ми використовуємо ці можливості. Люди, що нам допомагали в цивільних проєктах, наразі гуртуються заради вирішення питань гуманітарних та безпеки. У нас на житловому масиві встановлені більше 150 відеокамер. Вони допомагають наразі Національній поліції. Мешканці об’єднанні однією метою. Ми всі працюємо заради перемоги. Однак, такі питання як волонтерство та згуртованість надання допомоги гуманітарної, у нас вирішуються миттєво».

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламные блоки позволяют нам оставаться независимыми СМИ, а вам – получать самые свежие новости под ними. Scroll down!

Присоединяйтесь также к 49000 в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
Главное за день
logo-bottom
© 2022, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: