Шольц: “Коли інші ослабнуть, Німеччина має бути готова робити більше”

Канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що країна має бути готова до збільшення підтримки України на тлі послаблення підтримки іншими.

Джерело: Шольц на конференції своєї Соціал-демократичної партії Німеччини, n-tv,  “Європейська правда

Деталі: Олаф Шольц закликав до наполегливості у підтримці України з боку Німеччини. “Ця війна, ймовірно, не закінчиться найближчим часом”, – сказав він.

Тому важливо, “щоб ми могли робити те, що необхідно протягом тривалого часу”, а саме “продовжувати підтримувати Україну в її оборонній боротьбі”.

Своїм нападом на Україну в 2022 році Росія поклала край загальному розумінню миру і безпеки в Європі, вважає політик СДПН. Повинна бути ясність, що “кордони в Європі більше не будуть пересуватися силою”, наголосив Шольц.

Німеччина навіть повинна бути готова до того, що їй доведеться робити ще більше, “коли інші ослабнуть”, сказав канцлер, очевидно, натякаючи на неясну політичну ситуацію в США перед президентськими виборами в наступному році.

Тому з німецького боку мають бути прийняті рішення, “щоб ми були в змозі це зробити”, зазначив він.

Шольц також чітко висловився за подальшу військову підтримку України. “Президент Путін не може очікувати, що ми відступимо”, – підкреслив він.

Шольц також згадав про економічні наслідки російського імперіалізму – для Німеччини, а ще більше для деяких інших країн. “Ми знаємо, що були наслідки, які зачіпають і нас”, – сказав канцлер, маючи на увазі високі ціни на енергоносії. Він підкреслив, що уряду, проте, вдалося забезпечити хороше енергопостачання, навіть якщо це, звичайно, було “великим фінансовим викликом”.

Напередодні уряд Німеччини оголосив про надання Україні чергового пакета військової допомоги, в який, зокрема увійшли боєприпаси і розвідувальні безпілотники.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: