Що не так з громадянством Коломойського

У липні минулого року Україну сколихнула сенсаційна новина – з десяток відомих українців позбавили громадянства. Серед них і мешканці Дніпропетровської області, зокрема мільярдер Ігор Коломойський. Про указ Президента написав Сергій Власенко, однак оригіналів документів, які стали підставою для такого рішення, ніхто і не побачив і досі.

Є лише «інтернет-версія» Указу про позбавлення громадянства

 

Але вже цієї осені, коли Ігоря Валерійовича доправили до СІЗО, з’явилися нові цікаві деталі. У Шевченківському районному суді Києва олігарха називали громадянином України і там він демонстрував український паспорт. Про те, що Коломойського позбавили громадянства України, судді і прокурори ніби забули.

Чому?

«Об’єктивку» для позбавлення громадянства мешканців Дніпропетровської області готував та підписував голова обласного відділення Міграційної служби Богдан Чегіль та його підлеглі.

Але нещодавно у ЗМІ була оприлюднена інформація, що Богдан Чегіль з березня по кінець серпня боронив Батьківщину – охороняв тамтешній військкомат. Формально чи фактично пан Чегіль воював — питання риторичне. Але за документами – воював.
Тоді як бравий вояка Чегіль міг підписувати якісь документи у якості голови Міграційної служби?
То ж очевидно, що і судді, і прокурори у справі Коломойського усвідомлюють всю юридичну нікчемність «Указу про позбавлення громадянства», виданого на підставі документів від Богдана Чегіля. Тут як кажуть, хоч Ігор Валерійович і сукин син, але він таки наш сукин син.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: