4 країни скасують виплати: в Європі скорочують фінансову допомогу для українських біженців

У Європі починають скорочувати виплати українським біженцям. Також країни змінюють умови надання житла та мотивують працевлаштовуватися на роботу. Які країни починають скасовувати допомогу біженцям з України.

Після початку повномасштабного вторгнення українці, які виїхали за кордон, почали отримувані різноманітну допомогу від держав, у яких тимчасово перебувають. Проте зараз, коли вже пройшло понад півтора року, країни поступово зменшують матеріальну допомогу з подальшими планами повного скасування. Натомість країни, які прихистили біженців, закликають українців працевлаштовуватися.

Наразі 4 країни Європи мають намір скоротити допомогу вимушеним українським мігрантам. Хоч рада ЄС і погодилася на продовження тимчасового захисту для біженців до 4 березня 2025 року, програми допомоги вже починають згортатися.

Німеччина

Таким чином, Німеччина має намір припинити фінансову допомогу для біженців з України. Виплати збираються скасувати вже з початку 2024 року. Право на соцдопомогу біженці зможуть отримати дише після трьох років отримання урізаної допомоги, а не через півтора, як зараз. Через 36 місяців перебування в гуртожитках з харчування українці зможуть отримувати лише «виплати, які їм дійсно необхідні».

Польща

У Польщі з 2024 року також планується скасування соціальної підтримки для українських мігрантів. Зокрема йдеться про сімейні пільги, безкоштовний доступ до шкіл і медичного обслуговування.

Чехія

Країна з 2024 року планує скоротити термін надання безкоштовного розміщення для українців з 150 днів до 90 (або до 120 днів). Для дітей з України не створюватимуть спеціальних класів, а також можуть скасувати окрему дату зарахування до дитсадка чи школи.

Ірландія

Ірландія також планує обмежити безплатне розміщення українських біженців у державному житлі до 3 місяців. Крім цього уряд планує надалі розглянути скорочення соціальних виплат українцям.

За матеріалами Наше Місто..

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: