Шахраї під виглядом допомоги хворим дітям ошукали громадян на понад 12 млн гривень

Злочинну організацію, яка використовувала благодійну ініціативу як прикриття для своїх шахрайських схем, ліквідували поліцейські, повідомляє 49000.

Виявлено, що аферисти відкрили три шахрайські кол-центри в Житомирі, де понад 40 операторів застосовували різні легенди для ошукування громадян.

Кожен з цих кол-центрів мав свою вигадану історію, за якою аферисти намагалися залучити довіру потенційних благодійників. Одні оператори вдавали волонтерів, які збирали кошти для хворих дітей з інвалідністю, тоді як інші стверджували, що кошти підуть на допомогу дитячим будинкам та малозабезпеченим сім’ям. Здебільшого шахраї використовували реальні історії та фотографії хворих дітей і малозабезпечених осіб, щоб здобути довіру.

Один із прикладів цієї шахрайської діяльності – історія матері, яка мала двох дітей з інвалідністю. Аферисти змогли зібрати понад 400 тисяч гривень на реабілітацію дітей, проте родині передали лише 20 тисяч, а решту присвоїли.

Правоохоронці стверджують, що цій організації вдалося видурити понад 12 мільйонів гривень з благодійних внесків. Наразі триває розслідування з метою затримання всіх зловмисників і повернення викрадених коштів їхнім законним власникам.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: