Шахраї намагаються обдурити родичів військовополонених, прикриваючись іменами відомих осіб

Шахраї почали звертатися до родин військовополонених та зниклих безвісти від імені відомих осіб. Прикриваючись чужими іменами, злочинці обіцяють “посприяти у звільненні з полону”, “внести у списки на обмін” тощо за винагороду.

Наголошуємо, що єдиним уповноваженим органом, який веде переговорні процеси та займається питаннями визволення з російської неволі наших військових та цивільних осіб, є Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими. Жодні громадські організації, приватні особи, журналісти, блогери, в тому числі ті, які беруть інтерв’ю у російських військовополонених, не мають стосунку ані до переговорного процесу, ні до повернення українців з російського полону.

Також зауважимо, що за домовленістю з Координаційним штабом ані самі журналісти, ані члени їхніх команд ніколи не пишуть першими своїм глядачам, читачам чи слухачам і, тим паче не пропонують послуги з повернення людей з полону. У випадку, якщо з подібними пропозиціями до вас зверталися або звертаються люди, які відрекомендовуються журналістами, блогерами або членами їхніх команд – негайно повідомте про це Координаційний штаб та правоохоронні органи. Не надавайте жодної приватної та конфіденційної інформації про себе чи близьку вам людину, яка перебуває в полоні або зникла безвісти.

Координаційний штаб закликає бути обачними, дотримуватись інформаційної гігієни й не розголошувати невідомим особам інформацію, яка може зашкодити полоненому, цивільному чи зниклій безвісти людині.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: