Шахраї можуть вдарити тишком: у Дніпрі розповіли, чому не можна залишати чеки на касі (Відео)

Аферисти вигадують все нові і нові схеми обману довірливих громадян. І навіть купуючи нові речі чи продукти можна стати їхньою жертвою, адже шахраї використовують касові чеки.

Дніпро. Ранок. Центральний супермаркет. Люди повільно ходять по магазину, вибираючи різні продукти. Після придбання обраних товарів усі вони отримають чек. Та чи багато хто забере його з собою?

«Я завжди беру чек. Це захищає покупця від неякісних продуктів. З чеком можна оскаржити покупку».

«Я забрала чек, це вже стало звичкою».

«Я беру чек, щоб на виході мені не сказали, що я пішов та не заплатив».

Працівники магазину підтверджують, що більшість покупців забирають чеки.

Перша причина, чому ніколи не треба залишати чеки на касі або викидати їх у смітник – вас можуть зупинити на виході з магазину. Таке часто трапляється, коли покупці відвідують кілька закладів поспіль і ходять із повними пакетами серед прилавків.

«Чек є документом, який засвідчує покупку. Він відповідає усім вимогам, може покупець подивиться, яка ціна на товар. З чеком можна звернутись до адміністрації магазину і вирішити спірне питання», – пояснила заступниця керуючого магазину Яна Куголь.

Друга причина, зберігати чеки – аферисти. Якщо ви розраховуєтесь безготівковим способом, на чеку залишається ім’я та прізвище, а також останні чотири цифри номера банківської картки. За цією інформацією, шахраї можуть знайти вас в Інтернеті. Після цього чекайте на дзвінки та повідомлення зі стандартними схемами обману. Використовують шахрайські схеми ошуканці і, безпосередньо, у самих магазинах.

Отже, юристи кажуть, що у великих продуктових супермаркетах зустріти таких шахраїв складно. Проте, якщо йдеться про дорогу продукцію, наприклад, техніку або брендовий одяг, то ймовірність нарватися на таких аферистів зростає в рази. Тому ми рекомендуємо вам бути уважними і завжди зберігати чеки після своїх покупок.

 

За матеріалами НашеМісто.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: